18. marca 2016

mojBitcoin DIAMONDS

Spoločnosť 0011 s.r.o. je od uvedenia prvého bitcoinoveho automatu v Európe aktívnym hráčom pri budovaní bitcoinovej ekonomiky. Ide o snahy popularizácie virtuálnej meny bitcoin s cieľom zapojenia takého množstva subjektov, ktoré umožní každému jednotlivcovi plnohodnotnú existenciu bez potreby nakladania s inými bežnými menami.

Malým krokom v tejto snahe je uvedenie novej služby v portfóliu spoločnosti. V spolupráci s renomovanou spoločnosťou Diamonds International Corporation ponúkame od dnešného dňa možnosť nákupu diamantov za bitcoiny. K dispozícii sú certifikované investičné diamanty, šperky a hodinky. Všetky nákupy za bitcoiny sú cenovo zvýhodnené, a pre týchto zákazníkov máme pripravené aj špeciálne akcie.

A prečo práve diamanty? Podobne ako v prípade bitcoinu ide o žiadanú komoditu v limitovanom množstve, kde získanie ďalšej jednotky je časovo a finančne náročné. Obe komodity sú trvalým uchovávateľom hodnoty, bitcoin je výborne prevoditeľný, no diamant má navyše aj fyzickú formu a estetický rozmer. Preto veríme, že držitelia bitcoinov ocenia túto možnosť pri diverzifikácii svojich investícií, a zároveň budeme dúfať, že bitcoinu dajú šancu aj tí ďalší, ktorí dokážu oceniť lesk a krásu diamantov.

Ďalšie informácie nájdete na http://diamonds.0011.sk

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára